قوانین و مقررات

قوانین و مقررات فروشگاه آنلاین هفت سبد:

ضمن تشکر از انتخاب فروشگاه  (باشگاه)هفت سبد ، قوانین و مقررات فروشگاه را به استحضار اعضای محترم می رساند :

 1. عضویت درفروشگاه بر اساس درخواست مشتری و تایید مدیریت فروشگاه می باشد.
 2. قیمت گذاری کالا توسط فروشگاه، به روز رسانی می شود و قیمت درج شده مبنای صدور فاکتور می باشد.
 3. مقدار کالای تحویلی با میزان سفارش با اختلاف  150 ±  گرم خواهد بود.
 4. حمل و تحویل رایگان برای خرید بیش از 25 هزار تومان است و برای خرید کمتر از آن مبلغ 4 هزار تومان هزینه حمل به فاکتور اضافه می شود.
 5. کالای تحویلی باید سالم و مطابق درخواست مشتری باشد. در غیر این صورت کالا قابلیت مرجوعیی داشته و بابت آن هزینه ای دریافت نخواهد شد.
 6. فرآیند ثبت سفارش از طریق تماس تلفنی ، ارسال پیامک ، ارسال تلگرام و یا از طریق Application  و یا Website فروشگاه 7sabad قابل انجام است.
 7. نحوه پرداخت می تواند نقدی و یا از طریق کارت بانکی  یا درگاه اینترنتی باشد که پس از دریافت کالا و تایید کیفیت و مقدار قابل انجام است.
 8. اعضای فروشگاه، هرگونه انتقاد یا پیشنهاد و یا شکایت خود را می توانند از طریق روش های ذکر شده در بند 6 و یا تلفن مستقیم مدیریت ، اعلام و پیگیری نمایند.
 9.  فروشگاه 7sabad تلاش نموده است رضایت مندی اعضا را در بهره مندی از کیفیت  و سلامت کالا و نیز صرفه اقتصادی فراهم آورد و برای رسیدن به این مقصود ، برنامه ریزی خرید از سوی اعضاء  باعث کاهش دورریز، کاهش زمان نگهداری در انبار و در نتیجه کاهش هزینه های فرآیند  و صرفۀ خرید مشتریان خواهد بود.
 10. در حال حاضر و در شروع کار، سفارشات مشتریان ، روز بعد تحویل می شود و در آیندۀ نزدیک  سفارشات در مدت زمان 2 تا 3 ساعت ارائه خواهد شد.
 11. پوشش منطقه ای فعلی شهر تهران می باشد که در هر منطقه ، متناسب با حد اقل تعداد  10 نفر عضو، خدمات باشگاه ارائه خواهد شد.
 12. در هنگام عضویت ، جهت دقت ارائه خدمات ، علاوه بر تلفن همراه ، شماره تلفن ثابت و آدرس محل تحویل توسط متقاضی در فرم عضویت درج می گردد.
 13. باشگاه متعهد است مشخصات اعضای خود را محرمانه تلقی نموده و فقط در جهت ارتباط با خود آن عضو بهره برداری نماید.
 14. مطالب درج شده در مجله سلامت از منابع عمومی استخراج شده و صرفا جهت اطلاعات عمومی مشتریان می باشد و باشگاه هیچگونه تعهدی در مبانی علمی دقیق آن ندارد.
 15. باشگاه هفت سبد در حال حاضر هیچگونه نمایندگی در سایر نقاط  شهر تهران و یا سایر  شهرستانها  ندارد و در صورتیکه نمایندگی فروش دایر نماید ، به اطلاع مشتریان خواهند رساند.
 16. در خرید هر کالا ، مشخصات مقدارخرید شامل موجودی کالا ، واحد خرید و حداقل خرید ذکر شده است که سفارش خرید بر اساس آن خواهد بود.
 17. شستشوی کالای ارائه شده قبل از مصرف و همچنین نگهداری  آن در شرایط محیطی مناسب توسط اعضای محترم توصیه می شود.
 18. پک میهمانی و سایر بسته های ویژه طبق سفارش مشتری انجام می شود.
 19. فروشگاه درروزهای تعطیل رسمی و جمعه ها خدماتی ارائه نمی نماید.
 20. ساعت کار فروشگاه برای سفارش گیری  و همچنین تحویل کالا از 8 صبح تا 8 شب می باشد.

                                                                                                                                                                                                                 با تقدیم احترام – مدیریت فروشگاه